Navigācija
Your Cart

Par mums


Gaļas nama Delikat’s devīze: "Desai jābūt no gaļas!"

Ikviens teiks, ka jo vairāk gaļas ir desās un desās, jo tās ir garšīgākas un veselīgākas. Dabisko produktu pazinēji uzreiz pamanīja, ka desu un gaļas izstrādājumu ražotāji, kas parādījušies pārdošanā ar jauno Delikat zīmolu, noteikti nežēlo gaļu.

“Ārsta desu PSRS ražo kopš 1937. gada. Sākotnēji tas bija paredzēts bērniem, kuri pārdzīvoja pilsoņu karu - lai viņu ķermenis labāk sagremotu gaļu, tur tika pievienots piens un olas. Mūsu ārsta desā ir arī piena pulveris un svaigas olas, bet nav kaitīgu pārtikas piedevu. Mēs neizmantojam dažādus emulgatorus, sojas piedevas vai citus kaitīgus pildvielas. Turklāt gaļas saturs mūsu desā ir 80% -82%, viss atbilst bijušajam GOST ~ Aleksandrs Marmurs
“Mēs esam atbildīgi par darbnīcu, tajā strādājošo aprīkojumu, darba grafika ievērošanu, visam jāatbilst ES prasībām. Katra detaļa ir svarīga, jūs neticēsiet, bet pat flīzes, uz kurām tiek uzlikta grīda, var ietekmēt izstrādājumu kvalitāti. Un kas ir svarīgi šādā jautājumā - mūsu darbinieki pieiet biznesam ar radošumu un mīlestību. "  ~  Inga Vasilenko.