Navigācija
Your Cart

Noteikumi

Šie Lietošanas noteikumi ir neatņemama distances līguma sastāvdaļa, ko puses, pamatojoties uz klienta pasūtījumu, noslēdz mūsu tiešsaistes tirdzniecības vietā www.delikats.lv. Lietošanas noteikumos ietvertie pienākumi ir obligāti. Šo Lietošanas noteikumu pārkāpšana var veidot pamatu distances līguma izbeigšanai. Līgums ir spēkā neierobežotu laika periodu.

Veicot pasūtījumu, klients apliecina, ka ir izlasījis, sapratis un piekrīt Lietošanas noteikumiem. Klientam nav atļauts pasūtīt preces no mūsu tiešsaistes tirdzniecības vietas www.delikats.lv ja klients nav izlasījis un piekritis Lietošanas noteikumiem.

1. DISTANCES LĪGUMA LIETOTIE TERMINI

delikats.lv –  tiešsaistes tirdzniecības vietas SIA Viande meat, reģ. nr 50203226031, Salaspils nov., Salaspils, Kalnu iela 7 - 73, LV-2121, kas piedāvā un pārdod preces klientam savas saimnieciskās darbības ietvaros saskaņā ar šiem lietošanas noteikumiem;

Klients – fiziska persona, kas pasūta preces www.delikats.lv

Delikats - tiešsaistes tirdzniecības vieta www.delikats.lv, kuru klients izmanto pasūtījuma veikšanai;

Piegāde - klienta pasūtīto preču piegāde ar kurjeru uz adresi, kas ir norādīta pasūtījuma noformēšanas formā;

Piegādes zona - Rīga un pierīga (Rīga, Kalngale, Carnikava, Garciems, Garupe, Kadaga, Baltezers, Ādaži, Līči, Upeslejas, Mežezeri, Annuška, Ulbroka, Upesciems, Sunīši, Langstiņi, Mucenieki, Salaspils, Krogsils, Baloži, Olaine, Ķekava, Medamciems, Jaunolaine, Jaunmārupe, Mārupe, Tīraine, Mežāres, Babīte, Sēbruciems, Piņķi, Beberi un Babīte).

Distances līgums − izmantojot Interneta veikalu, starp www.delikats.lv un klientu noslēgts līgums par preču iegādi, kurš nosaka pušu tiesības, pienākumus un atbildību.

2. PREČU PASŪTĪŠANA

2.1. Klients var izmantot Delikats pakalpojumus un veikt pasūtījumu šādā veidā:

2.1.1. Reģistrējoties:

Klientam ir jāizveido klienta konts, izmantojot e-pastu ar paroli.

Lai izveidotu klienta kontu, jāsniedz papildinformācija: vārds, uzvārds, kontaktinformācija, parole.

2.1.2. Pasūtīt preces kā viesim:

Pirms pasūtījuma izvietošanas viesim ir jāsniedz šāda informācija: vārds, uzvārds, kontaktinformācija un adrese gadījumā, ja klients izvēlas Piegādi uz noteiktu adresi. Izvēloties pašizvešanas opciju, adrese nav obligāta.

2.2. Klients ir atbildīgs par patiesas un pareizas informācijas sniegšanu. Pēc reģistrācijas Klients uzņemas pilnu atbildību neatklāt Klientu konta paroli trešajām personām. Klients ir pilnībā atbildīgs par visām darbībām, kas tiek veiktas ar Klienta kontu. Ja Klientu kontu izmanto cita persona, Delikats uzskatīs, ka šīs darbības veic Klients. Gadījumā, ja Klients zaudē Klienta konta pieslēgšanas datus, Klientam ir pienākums informēt Delikats pa tālruni vai e-pastu, kas ir pieejams www.delikats.lv

2.3. Paziņojumi par pasūtījuma izpildi (piemēram, pasūtījuma apstiprinājums, rēķins, pasūtījuma atcelšana, u.tml.) Klientam tiks nosūtīti neatkarīgi no tā, ka izvēlējās nesaņemt paziņojumus un piedāvājumus, jo šie paziņojumi ir nepieciešami pasūtījumu izpildei un Klienta informēšanai par pasūtījuma statusu.

2.4 Klientu personas dati tiks izmantoti pasūtījuma veikšanai un piegādei, rēķina dokumentācijas sagatavošanai, pārmaksātā daudzuma un atpakaļ nosūtīto preču summas atmaksai, finanšu saistību administrēšanai un citām saistībām, kas izriet no šiem Lietošanas noteikumiem un distances līguma, kā arī citu Delikats sniegto pakalpojumu nodrošināšanai. Plašāku informāciju par personas datu apstrādi skatiet šo noteikumu 10. sadaļā.

3. CENA, MAKSĀJUMI UN PIEGĀDES IZMAKSAS

3.1. Preču cenas Delikats ir norādītas EUR valūtā. Visas cenas ir norādītas, ieskaitot jebkuru pievienotās vērtības nodokli. Produkti tiek pārdoti par cenu, kas ir norādīta pasūtījuma izveidošanas laikā. Kopējā Piegādes cena var ietvert papildu izmaksas. Bankas nodeva var tikt piemērota atkarībā no klienta izmantotās bankas.

3.3. Pircējs norēķinās par preci vienā no šiem veidiem:

3.3.1. Apmaksa, pasūtījuma laikā izmantojot maksājuma karti: priekšapmaksa izmantojot Pircēja izmantojamu MasterCard, VISA vai VISA Electron debetkarti vai kredītkarti. Gan ievadot kredītkartes vai debetkartes datus, gan arī norēķinoties ar kredītkarti vai debetkarti, Klients Delikats veikala sistēmā neatstāj datus, jo maksāšanas operācijas veikšanai Pircējs tiek novadīts uz sertificēta pakalpojumu sniedzēja serveri.

3.3.2. Apmaksa pasūtījuma laikā, izmantojot PayPal pakalpojumus. Atbildība par Pircēja datu aizsardzību maksāšanas laikā šajā gadījumā gulstas uz atbilstošo pakalpojumu sniedzēju, jo visas naudas operācijas noris PayPal sistēmā.

3.3.3. Klients par precēm var norēķināties ar bankas pārskaitījumu, apmaksājot Delikats rēķinu. Maksājums ir jāveic pirms preču saņemšanas. Pēc maksājuma saņemšanas prece tiks izsūtīta, ar Klientu precizējot piegādes laiku. Atbildība par Pircēja datu aizsardzību maksāšanas laikā šajā gadījumā gulstas uz atbilstošo banku, jo visas naudas operācijas noris bankas internetbankas sistēmā.

3.4. Pircējs var izvēlēties vienu no piegādes veidiem:

3.4.1. Bezmaksas saņemt pasūtītās preces Delikats veikalā.

3.4.2. Pasūtīt piegādi ar kurjeru uz noradīto adresi Piegādes zonā.

Papildus cenai Klientam būs jāmaksā piegādes maksa par piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi Rīgas un pierīgas teritorijā 5 EUR, ja preču kopējā cena piegādei ir 49.99 EUR vai mazāk. Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču cena piegādei pārsniedz 49.99 EUR.

4. PRODUKTU APKOPOŠANA UN PIEGĀDE

4.1. Delikats cenšas darīt visu, lai nodrošinātu, ka katrs pasūtījums tiek pilnībā izpildīts, tomēr pasūtījuma izpildīšanas brīdī dažu produktu nepieejamības dēļ Delikats negarantē, ka visi Klienta pasūtītie produkti būs pieejami un tiks piegādāti. Ja cena par piegādāto produktu ir mazāka, par to, ko Pircējs ir samaksājis, samaksātās un faktiskās cenas starpība atmaksājama uz Pircēja kontu ne vēlāk kā 5 (piecu) darba dienu laikā no pasūtījuma apmaksas dienas.

4.2. Pasūtījums tiks nogādāts pie Klienta vai tiks sagatavots saņemšanai Delikats veikalā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas un apmaksas saņemšanas. Klients tiks painformēts par piegādes laiku/pasūtījuma gatavību saņemšanai veikalā, izmantojot Klienta kontaktinformāciju.

4.3. Piegādes tiks nodrošinātas darba dienās no plkst. 9.00 - 17.00.

4.4. Piegāde tiks veikta uz adresi, kuru norādījis Klients pasūtījuma veikšanas brīdī. Delikats piegādās Klienta pasūtījumu līdz galvenajai ieejai piegādes adresē.

4.5. Preci var saņemt pilngadīga persona, kas sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu un ir uzrādījusi vecuma apliecinošu dokumentu. Ja vecumu pierādošs dokuments nebūs pieejams un adresē nebūs neviena, kas sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, piegādes brīdī, produkti paliks pie piegādātāja.

4.6. Gadījumos, kad mēs piegādājam Klienta pasūtījumu Klienta norādītajā laikā, taču adresē nebūs neviena, kas varēs saņemt pasūtījumu, Klients tiks informēts un Klientam būs nepieciešams sazināties ar mums, lai vienotos par jaunu piegādes laiku. Šādos gadījumos, ja Delikats ir atkārtoti jāpiegādā pasūtījums, Klientam ir pienākums samaksāt papildus 5 EUR par piegādi.

4.7. Delikats dara visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka Klienta pasūtījums tiek piegādāts nākamās darba dienas laikā, Delikats neuzņemas nekādu atbildību par šī laika neievērošanu daļā vai pilnībā, ja šī atkāpe notikusi Klienta vai citu nenovēršamu apstākļu dēļ.

5. KVALITĀTES GARANTIJA UN ATBILDĪBA

5.1. Par visu Delikats produktu īpašību informāciju ir atbildīgs produktu izgatavotājs un/ vai izplatītājs. Delikats ir atbildīgs tikai par šīs informācijas atspoguļošanu Klientiem, ja normatīvie akti neparedz citādi.

5.2. Tajos gadījumos, kad atbilstoši normatīvajiem aktiem, precēm ir noteikts derīguma termiņš, Delikats apņemas tādas preces pārdot Pircējam tā, lai tam tiktu sniegta reāla iespēja preces izmantot līdz to derīguma termiņa beigām.

6. ATTEIKUMA TIESĪBAS UN PRECES ATGRIEŠANA

6.1. Klientam ir tiesības vienpusēji izmantot atteikuma tiesības 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas, nekavējoties par to izmantošanu informējot Delikats. Klients ir atbildīgs par izmaksām, kas saistītas ar šādu pasūtījumu atgriešanu.

6.2. Atgriežot preces veikalā, tām ir jābūt bez jebkādiem bojājumiem, oriģinālajā iepakojumā, neatvērtām, derīguma termiņa ietvaros +1 diena. Ja klients nevar nodrošināt šīs prasības, Delikats patur tiesības klientam neizmaksāt naudu par atgrieztajām precēm.

6.3. Ja Klients ir konstatējis pēc pasūtījuma saņemšanas, ka pasūtījumā prece ir bojāta vai/un sliktas kvalitātes, Klients vēršas pie Delikats ar pieteikumu, kuram pievieno fotogrāfiju ar bojāto preci un Delikats noorganizēs naudas atgriešanu uz Klienta kontu, no kuras tika veikts pirkums. Delikats patur tiesības Klientam lūgt visu bojāto preci atgriezt veikalā, no kura tika veikta piegāde.

7. PASŪTĪJUMA ATCELŠANA

7.1. Nopietnu apstākļu gadījumā, Delikats var uz laiku vai pilnībā pārtraukt interneta tirdzniecību bez iepriekšējas Klienta informēšanas. Šādos gadījumos, Delikats atlīdzinās Klientam summu par nepiegādātajiem pasūtījumiem 10 darba dienu laikā.

8. KLIENTU APKALPOŠANA

8.1. Gadījumā, ja Jums rodas kādi jautājumi par iepirkšanos Delikats sazināties ar mums darba dienās, laikā no plkst. 09:00-17:00 pa telefonu +371 299 40 014 vai e-pastu: info@delikats.lv

9. NOBEIGUMA NOTEIKUMI UN STRĪDU RISINĀŠANA

9.1. Delikats var vienpusēji veikt izmaiņas šajos Lietošanas noteikumos.

9.2. Šie Lietošanas noteikumi sagatavoti atbilstoši un tos regulē Latvijas Republikas normatīvie akti un visi strīdi pakļauti Latvijas Republikas tiesām.

9.3. Ja Klients uzskata, ka Delikats ir pārkāpis šos Lietošanas noteikumus vai citus attiecināmos normatīvos aktus un tas ir ietekmējis Klienta iespējas izmantot savas tiesības un nav iespējams šādu situāciju atrisināt savstarpējās pārrunās, Klients var vērsties ar iesniegumu nacionālajā patērētāju tiesību aizsardzības iestādē – Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

10. DATU APSTRĀDE UN AIZSARDZĪBA

10.1. Klienta personas dati tiks izmantoti, lai identificētu Klientu un saņemtu pasūtījumu, veiktu pasūtījumu un piegādi, sagatavotu grāmatvedības dokumentus, tai skaitā rēķinu, atmaksātu pārmaksāto summu un atgrieztu summu par atgrieztajiem produktiem, administrētu finansiālos pienākumus un citus pienākumus, kas izriet no šiem Lietošanas noteikumiem un distances līguma, kā arī par Delikats piedāvāto pakalpojumu izmantošanu. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi lūdzu meklējiet privātuma politikā.