Navigācija
Your Cart

Apmaksa un Piegāde

1. Pircējs norēķinās par preci vienā no šiem veidiem:
1.1. Apmaksa, pasūtījuma laikā izmantojot maksājuma karti: priekšapmaksa izmantojot Pircēja izmantojamu MasterCard, VISA vai VISA Electron debetkarti vai kredītkarti. Gan ievadot kredītkartes vai debetkartes datus, gan arī norēķinoties ar kredītkarti vai debetkarti, Klients Delikats veikala sistēmā neatstāj datus, jo maksāšanas operācijas veikšanai Pircējs tiek novadīts uz sertificēta pakalpojumu sniedzēja serveri.
1.2. Apmaksa pasūtījuma laikā, izmantojot PayPal pakalpojumus. Atbildība par Pircēja datu aizsardzību maksāšanas laikā šajā gadījumā gulstas uz atbilstošo pakalpojumu sniedzēju, jo visas naudas operācijas noris PayPal sistēmā.
1.3. Klients par precēm var norēķināties ar bankas pārskaitījumu, apmaksājot Delikats rēķinu. Maksājums ir jāveic pirms preču saņemšanas. Pēc maksājuma saņemšanas prece tiks izsūtīta, ar Klientu precizējot piegādes laiku. Atbildība par Pircēja datu aizsardzību maksāšanas laikā šajā gadījumā gulstas uz atbilstošo banku, jo visas naudas operācijas noris bankas internetbankas sistēmā.

2. Pircējs var izvēlēties vienu no piegādes veidiem:
2.1. Bezmaksas saņemt pasūtītās preces Delikats veikalā, Centrāltirgus iela 1
2.2. Pasūtīt piegādi ar kurjeru uz noradīto adresi Piegādes zonā. Papildus cenai Klientam būs jāmaksā piegādes maksa par piegādes pakalpojumiem uz norādīto adresi Rīgas un pierīgas teritorijā 5 EUR, ja preču kopējā cena piegādei ir 49.99 EUR vai mazāk. Piegādes maksa nav piemērojama gadījumā, ja kopējā preču cena piegādei pārsniedz 49.99 EUR.

3. Pasūtījums tiks nogādāts pie Klienta vai tiks sagatavots saņemšanai Delikats veikalā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma formas aizpildīšanas un apmaksas saņemšanas. Klients tiks painformēts par piegādes laiku/pasūtījuma gatavību saņemšanai veikalā, izmantojot Klienta kontaktinformāciju.

4. Piegādes tiks nodrošinātas darba dienās no plkst. 9.00 - 17.00.